ام آی ام برند

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات و امکانات فروشگاه اینترنتی سایت "شاپ میم" :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات و امکانات فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" را با دقت ملاحظه فرمایید.

ورود مشتریان به وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی خدماتی شاپ میم و ثبت سفارش محصولات و خدمات در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی شاپ میم از سوی مشتری است.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبآ هر کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی شاپ میم ، تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات فروشگاه اینترنتی شاپ میم اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" ایمیل می‏‌زنید و یا در پنل کاربری خود به مدیریت پشتیبانی شرکت تیکت ارسال میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و پنل کاربری خود ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و یا پروموشن‌ها ، امکان دارد فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" برای اعضای وب سایت ، یا ایمیل  یا در پیام پنل کاربری شما پیام ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیام ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی شاپ میم را در پروفایل پنل کاربری خود لغو کنند.
 
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :

فروشگاه اینترنتی خدماتی "شاپ میم" به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات و امکانات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند و متعهد به حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان وفادار خود میباشد.

سایت اینترنتی "شاپ میم" متعهد می‏‌شود در سرحد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی شاپ میم ، شما رضایت خود را از این سیاست صادقانه نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی شاپ میم ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی شاپ میم جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی شاپ میم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی شاپ میم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" محفوظ می‏‌دارد.

 

شرایط و قوانین و تعهدات خرید سرویس های محصولات و خدمات سامانه شاپ میم :


این قرارداد شامل عقد از راه دور بوده و ایجاب و قبول آن با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور است و طرفین قرارداد آنرا بوسیله امضای الکترونیک و دیجیتالی با فشار دادن دکمه تآیید در پایان صفحه، مطابق ماده 10 قانون مدنی انجام می دهند و صیغۀ بیع شرعی و قانونی بدینوسیله بین طرفین ( فروشنده و مشتری یا خریدار ) جاری می گردد.

خریدار ( مشتری ) تعهد نموده محصولات و خدمات سامانه شاپ میم را با دقت و شخصاً از روی علاقۀ خود از مجموعۀ خدمات و محصولات شاپ میم خریداری کرده و بدون هیچ گونه اجبار و اکراه و از روی آگاهی و اختیار و صحت و سلامت و رضایت کامل خود ، این قرار داد را منعقد نموده است.

خدمات و محصولات فروخته شده به هیچ وجه کنسل نخواهد شد و فروشنده هیچ وظیفه ای در قبال باز پس گیری خدمات و محصولات فروخته شده نخواهد داشت.

فروشنده موظف به پشتیبانی سالانه از خدمات و محصولات فروخته شده برای خریدار می باشد.

بر اساس ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده مبلغ 9 % به عنوان مالیات بر ارزش افزوده و عوارض بر اساس قانون بر عهده خریدار می باشد که به هنگام خرید از خریدار دریافت می شود.

ماده 2 تجارت الکترونیکی
(امضای الکترونیکی) (Electronic Signature) :

عبارت از هر نوع علامت منضمم شده یا به نحو منطقی متصل شده به (داده پیام) است که برای شناسایی امضاء کننده (داده پیام)، مورد استفاده قرار می گیرد.

(وسایل ارتباط از راه دور)(Means Of Distance Communication) :

عبارت از هر نوع وسیله ای است که بدون حضور فیزیکی ، همزمان بین تآمین کننده و مصرف کننده جهت فروش کالا و خدمات استفاده می‌شود.

(عقد قرارداد از راه دور)(Distance Contract):

ایجاب و قبول راجع به کالاها و خدمات بین تآمین کننده و مصرف کننده با استفاده از وسایل ارتباط از راه دور است.

ماده 7 تجارت الکترونیکی :
هر گاه قانون وجود امضاء را لازم بداند امضای الکترونیکی مکفی است.

ماده 10 مدنی :
قراردادهای خصوصی نسبت به کسانیکه آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.

این قرار داد وفق ماده 2 و 7 قانون تجارت الکترونیک و فروشگاههای اینترنتی و ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران منعقد گردید و بین طرفین لازم الاجرا می باشد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی خدماتی شاپ میم به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 21 بعد از ظهر و شب روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات خدمات وجود دارد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی خدماتی شاپ میم به وسیله ارسال کد سفارش و شماره تراکنش و شناسه پیگیری از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل ، و پنل کاربری شما در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی خدماتی "شاپ میم" همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولات خدماتی در فروشگاه اینترنتی "ام‌ آی ام شاپ" به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری ، حق کنسل کردن یا تعویض آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی شاپ میم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای خدمات به اتمام رسیده ، خدمات دیگری را جایگزین کند.


از آنجایی که سایت و فروشگاه اینترنتی "شاپ میم" یک استارتاپ خدماتی و کسب و کاری نوپاست و اساسآ با هدف ایجاد تحول و رونق بخشی در بازار کسب و کارها و مشاغل با حمایت از تولیدات داخلی و ملی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در حوزه اقتصاد مقاومتی گام نهاد ، لذا مسئولیت دیر رسیدن خدماتی که توسط پست و تیپاکس و شرکت های حمل و نقل بار ارسال میشوند را با هماهنگی فروشنده و خریدار میپذیرد.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز :

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات خدماتی  و خدمات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران ، موجودی خدمات زودتر از موعد مقرر به پایان رسد ، وضعیت خدمات و محصولات خدماتی به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که خدماتی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش ، محصول یا خدماتی در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود و در این زمینه فروشگاه اینترنتی "ام آی ام‌ شاپ"  هماهنگی‌‏های لازم را جهت خرید صحیح با خریدار و مشتری انجام می‏دهد.

 

قوانین امکان انصراف از خرید و لغو قرارداد از وب سایت و فروشگاه اینترنتی شاپ میم :

 مشتریان گرامی : عضویت در باشگاه مشتریان سامانه خدماتی شاپ میم کاملآ اختیاری بوده و افراد می توانند ظرف مدت 7 روز از زمان ثبت نام و خرید محصولات و خدمات  پکیج باشگاه مشتریان سامانه ام آی ام یرند ، در صورت عدم تمایل در باشگاه مشتریان شاپ میم نسبت به انصراف  اقدام کرده و حق عضویت حود را مسترد نمایند. با هرگونه فعالیت اغوا گرانه در خصوص مزایای عضویت در باشگاه مشتریان شاپ میم مطابق با قانون و قوانین با متخلفین برخورد قاطع خواهد شد و این سامانه هیچگونه مسئولیتی در قبال تخلفات خلاف واقع و اغواگرانه ندارد.

طبق قوانین تجارت الکترونیک و فروشگاههای اینترنتی هرگونه محصول و کالا و خدماتی که توسط هر مشتری و هر کاربر از این سایت خریداری میشود از هنگام زمان خرید تا مدت 7 روز بعد از زمان خرید امکان انصراف از خرید و بازگشت مبلغ خود طبق قوانین جاری تجارت الکترونیک وجود دارد.

هر مشتری در صورت تصمیم و اعلام انصراف از خرید و لغو قرارداد میتواند درخواست خود را از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ارسال تیکت به مدیریت و پشتیبانی سامانه ارسال نماید تا نسبت به درخواست ایشان در اسرع وقت رسیدگی و اقدام شود.

موارد فنی و حقوقی :

کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد ، نرم‌افزارهای ام آی ام ، مهندسی معکوس (Reverse Engineering) یا فعالیت های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی یا منفعت طلبانه روی خدمات و محصولات اجرا کنند.

کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سایت و اپ ام آی ام یا سامانه‌های مرتبط با ام آی ام انجام دهند.

هر گونه اسکریپت نویسی ، ربات نویسی و رفتارهای ربات گونه از کاربران سایت و اپلیکیشن شاپ میم  نقض تمامی قوانین ام آی ام است .

کاربران حق ندارند از خدمات سو استفاده نمایند .

مسئولیت استفاده از خدمات بر عهده کاربر می باشد .

کاربران حق ندارند رفتارهای اسپم گونه و درخواست های بیش از اندازه و عرف و مصداق دیداس داشته باشند .

کاربران حق ندارند حجم زیادی از درخواست ها را اجرا نمایند .

با تشکر : روابط عمومی و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی شاپ میم

 

یکی از اهداف اصلی دیگر ما در ام آی ام برند ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی کسب و کارها و ایده پردازی و اختراعات تولید داخلی با تکیه بر دانش و نبوغ نیروی جوان ایرانی می باشد.