ام آی ام برند

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات و امکانات فروشگاه اینترنتی سایت "ام آی ام برند" :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات و امکانات فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" را با دقت ملاحظه فرمایید.

ورود مشتریان به وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی خدماتی ام آی ام برند و ثبت سفارش محصولات و خدمات در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند از سوی مشتری است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبآ هر کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند ، تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" ایمیل می‏‌زنید و یا در پنل کاربری خود به مدیریت پشتیبانی شرکت تیکت ارسال میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و پنل کاربری خود ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و یا پروموشن‌ها ، امکان دارد فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" برای اعضای وب سایت ، یا ایمیل  یا در پیام پنل کاربری شما پیام ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیام ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند را در پروفایل پنل کاربری خود لغو کنند.
 
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی خدماتی "ام آی ام برند" به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات و امکانات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند و متعهد به حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان وفادار خود میباشد.

سایت اینترنتی "ام آی ام برند" متعهد می‏‌شود در سرحد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند ، شما رضایت خود را از این سیاست صادقانه نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی خدماتی ام آی ام برند به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 21 بعد از ظهر و شب روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات خدمات وجود دارد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی خدماتی ام آی ام برند به وسیله ارسال کد سفارش و شماره تراکنش و شناسه پیگیری از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل ، و پنل کاربری شما در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی خدماتی "ام آی ام برند" همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولات خدماتی در فروشگاه اینترنتی "ام‌ آی ام برند" به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری ، حق کنسل کردن یا تعویض آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای خدمات به اتمام رسیده ، خدمات دیگری را جایگزین کند.


از آنجایی که سایت و فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" یک استارتاپ خدماتی و کسب و کاری نوپاست و اساسآ با هدف ایجاد تحول و رونق بخشی در بازار کسب و کارها و مشاغل با حمایت از تولیدات داخلی و ملی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در حوزه اقتصاد مقاومتی گام نهاد ، لذا مسئولیت دیر رسیدن خدماتی که توسط پست و تیپاکس و شرکت های حمل و نقل بار ارسال میشوند را با هماهنگی فروشنده و خریدار میپذیرد.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز :

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات خدماتی  و خدمات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران ، موجودی خدمات زودتر از موعد مقرر به پایان رسد ، وضعیت خدمات و محصولات خدماتی به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که خدماتی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش ، محصول یا خدماتی در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود و در این زمینه فروشگاه اینترنتی "ام آی ام‌ برند"  هماهنگی‌‏های لازم را جهت خرید صحیح با خریدار و مشتری انجام می‏دهد.

با تشکر : روابط عمومی پشتیبانی شرکت خدماتی ام آی ام برند

 

یکی از اهداف اصلی دیگر ما در ام آی ام برند ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی کسب و کارها و ایده پردازی و اختراعات تولید داخلی با تکیه بر دانش و نبوغ نیروی جوان ایرانی می باشد.