ام آی ام برند

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و امکانات فروشگاه اینترنتی سایت "ام آی ام برند" :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و امکانات فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی خدماتی ام آی ام برند و ثبت سفارش خدمات در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبآ هر کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند ، تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" ایمیل می‏‌زنید و یا در پنل کاربری خود به مدیریت پشتیبانی شرکت تیکت ارسال میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و پنل کاربری خود ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و یا پروموشن‌ها ، امکان دارد فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" برای اعضای وب سایت ، یا ایمیل  یا در پیام پنل کاربری شما پیام ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیام ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند را در پروفایل پنل کاربری خود لغو کنند.
 
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی خدماتی "ام آی ام برند" به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات و امکانات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند و متعهد به حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان وفادار خود میباشد.

سایت اینترنتی "ام آی ام برند" متعهد می‏‌شود در سرحد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند ، شما رضایت خود را از این سیاست صادقانه نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی خدماتی ام آی ام برند به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 21 بعد از ظهر و شب روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات خدمات وجود دارد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی خدماتی ام آی ام برند به وسیله ارسال کد سفارش و شماره تراکنش و شناسه پیگیری از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل ، و پنل کاربری شما در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی خدماتی "ام آی ام برند" همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولات خدماتی در فروشگاه اینترنتی "ام‌ آی ام برند" به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری ، حق کنسل کردن یا تعویض آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ام آی ام برند محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای خدمات به اتمام رسیده ، خدمات دیگری را جایگزین کند.


از آنجایی که سایت و فروشگاه اینترنتی "ام آی ام برند" یک استارتاپ خدماتی و کسب و کاری نوپاست و اساسآ با هدف ایجاد تحول و رونق بخشی در بازار کسب و کارها و مشاغل با حمایت از تولیدات داخلی و ملی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در حوزه اقتصاد مقاومتی گام نهاد ، لذا مسئولیت دیر رسیدن خدماتی که توسط پست و تیپاکس و شرکت های حمل و نقل بار ارسال میشوند را با هماهنگی فروشنده و خریدار میپذیرد.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز :

طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات خدماتی  و خدمات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران ، موجودی خدمات زودتر از موعد مقرر به پایان رسد ، وضعیت خدمات و محصولات خدماتی به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که خدماتی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش ، محصول یا خدماتی در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود و در این زمینه فروشگاه اینترنتی "ام آی ام‌ برند"  هماهنگی‌‏های لازم را جهت خرید صحیح با خریدار و مشتری انجام می‏دهد.

با تشکر : روابط عمومی پشتیبانی شرکت خدماتی ام آی ام برند

 

یکی از اهداف اصلی دیگر ما در ام آی ام برند ایجاد بستری مناسب برای درآمدزایی با تکیه بر نیروی جوان ایرانی می‌باشد.