ام آی ام برند

درباره ما

 

( به نام خدا ) 
 
درباره ما

معرفی و پروپوزال سامانه ام آی ام برند ( میم برند ) MiM Brand

آشنایی با سامانه خدماتی نوین ام.آی.ام برند و اپلیکیشن فروشگاهی و خدماتی نوین ام.آی.ام برند M.i.M BRAND

سامانه ام آی ام برند مجموعه‌ ای از امکانات برای بهتر زیستن و ایرانی آباد تر است.

اهداف و برنامه اصلی و خط مشی مهم ما در شروع فعالیت سامانه ( ام آی ام برند ) میم برند ، ایجاد بستری مناسب و امن برای ارایه انواع خدمات عمومی و شهروندی و رفاهی و فرهنگی و دیجیتالی و اعتباری و الکترونیکی در قالب یک شهر هوشمند مجازی و همچنین فروش انواع خدمات و محصولات کسب و کارها و مشاغل ایرانی با موازین قانونی در جامعه میباشد.
 
با توجه به تآکید مقام معظم رهبری در سالهای اخیر و همچنین نیاز جامعه به بستر سالم برای فعالیت جوانان , طرح و ایده‌ی خلاقانه M.i.M پس از سالها تحقیق و تفکر به یاری پروردگار عملیاتی و اجرا شد.
 
یکی از اهداف اصلی دیگر ما در سامانه ام آی ام برند ایجاد بستری مناسب برای درآمدزایی و شکوفایی کسب و کارها و ایده پردازی و اختراعات تولید داخلی با تکیه بر دانش و نبوغ نیروی جوان ایرانی می باشد.

بر همین اساس سامانه خدماتی ام آی ام برند ( mim brand ) فعالیت رسمی خود را به مدیریت آقای مهندس حسین حقیقی از تاریخ 1397/04/04 به عنوان طرح و ایده جامع ( ام آی ام برند ) میم برند شروع کرده است. هسته اولیه این مجموعه در راستای حضوری پویا و خلاق در کسب و کارهای فضای مجازی شکل گرفت.

ایده نوین بازارسازی ( ام آی ام M.i.M ) در صنعت خدماتی مارکت اینترمدیاری market intermediry ( واسطه گری فروشگاهی ) در فضای مجازی و در سایت ایرانی www.mimbrand.ir اجرا شده است.

عمده فعالیت سامانه الکترونیکی و خدماتی ام آی ام M.i.M در قالب طرح جامع کمپین حمایت از تولیدکننده های کم بضاعت جامعه و همینطور کمپین حمایت از فروشگاههای اینترنتی مجاز و قانونی ایرانی و سرویس مدیریت هزینه ها در قالب یک باشگاه مشتریان عظیم در زمینه ارائه انواع خدمات متنوع و با کیفیت و همینطور فروش انواع خدمات و محصولات مجاز کاربران و تولیدکننده ها و کسب و کارها و مشاغل ایرانی با هدف ایجاد تحول در بازار و رونق بخشی کسب و کارها با حمایت از تولیدکننده های کم بضاعت جامعه بنا نهاده شده است.
 
روش بازارسازی به شکلی نوین که در سیستم بازارسازی (MiM) در جریان است موجب دلگرمی فعالین اقتصادی در بخش خصوصی گردیده و آنها را به فعالیت اقتصادی امیدوارتر می سازد و بدیهی است کسبه و تجار در فضای امن بوجود آمده بواسطه رونق بخشی ، احساس امنیت بیشتری نموده و به گسترش فضای کسب و کار ترغیب می شوند.

سامانه ام آی ام برند با هدف استفاده از ظرفیت موجود منابع انسانی و مادی و با رویکرد ارائه خدمات رسانی جامع ایجاد شد.

بنیانگذاران و موُسسان این سامانه با درکی عمیق از شرایط عمومی کشور تلاش دارند تا با گام برداشتن در مسیر رشد و تعالی و بهره‌گیری از مجموعه توانمندی ها در حوزه ها و بخش های متعدد گام ثمربخشی را در زمینه معرفی جاذبه ها ، استعدادها و قابلیت های نهفته در کشور بردارند و برهمین اساس سامانه خدماتی ام آی ام برند با بررسی جامع و کارشناسانه ابعاد گوناگون موضوع ، گستره جدیدی را در حوزه های مختلف خدماتی در اختیار مردم عزیزمان قرار داد. و در همین راستا و به منظور گسترش جغرافیای خدمات رسانی و هم افزایی و ارتقای سطح فعالیت ها برای عرضه خدمات رسانی شایسته تر گشوده شد. بی شک توانایی ها و تجربیات سال های مدید این مجموعه افق های روشنی را فرا روی ما قرارخواهد داد.

اهداف :

با توجه به روند روز افزون رشد جمعیت و موج فزاینده ی عرصه مبادلات و داده های اطلاعاتی در بستر اینترنت و بخصوص آشنایی و استفاده همگان از این پیشرفت های کاملآ بدیهی و بسیار ضروری تکنولوژی های عصر حاضر ، سایت و اپلیکیشن ام آی ام برند پس از ارائه طرحی بکر و متفاوت و پس از تفکر و بررسی و تحقیقاتی بسیار گسترده و جامع چندین ساله به وسیله گروهی از کارشناسان خبره در حوزه های اقتصاد و تجارت و بازرگانی و افراد موفق و مجرب در حوزه کسب و کارهای تجارت الکترونیک ، با پلت فرمی حرفه ای اقدام به ایجاد بستری کارآمد و مناسب ، شامل ارائه انواع متنوع و جامعی از خدمات ضروری و غیر قابل اجتناب و مورد نیاز جامعه کنونی در سراسر کشور کرده است.

در نهایت گروه مهندسین و متخصصین و مشاورین متفکر و برجسته طرح و ایده جامع "ام آی ام برند" توانسته اند پس از هفت سال تحقیق و توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم از مهر ماه سال 1397 پروژه ( ام آی ام برند ) را در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق بخشی به تولید و اشتغال در فضای کسب و کار نوین در حوزه خدمات و بازارسازی دیجیتال فعالیت خود را آغاز نمایند. در طرح جامع ام آی ام برند حوزه فعالیت این سامانه به 26 بخش اصلی تقسیم شده که مختصرآ به آنها اشاره می شود :

شرح این خدمات حائز اهمیت و ارزشمند در قالب شهر هوشمند مجازی MiM عبارتند از :
 
1- سرویس مدیریت هزینه ها و طرح رونق کسب و کارها
2- کمپین حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و مراکز فروشگاهی فیزیکی و اینترنتی مجاز ایرانی
3- خدمات بازارسازی باشگاه مشتریان M.i.M
4- خدمات اعتباری و مالی
5- خدمات مشاوره ای
6- خدمات تجاری
7- خدمات شهروندی الکترونیکی بر خط
8- خدمات هوش مصنوعی
9- خدمات فین تک و بانکداری الکترونیک
10- خدمات اطلاع رسانی و پیامکی
11- خدمات سامانه های ارتباط با مشتری و کارت ویزیت الکترونیکی CRM
12- خدمات دیجیتالی و نرم افزاری دانش بنیانی
13- خدمات تخفیف گروهی فروشگاهی
14- خدمات اسکنر و بارکدخوان و شناسه تجاری کسب و کار
15- خدمات بیمه عمر و بیمه تکمیلی و درمانی و بیمه سلامت و بیمه خودرو و حوادث
16- خدمات وکالت
17- خدمات بازی و سرگرمی برخط
18- خدمات رفاهی و گردشگری و تورهای مسافرتی
19- خدمات فرهنگی
20- خدمات آموزشی و محتوایی
21- فروشگاه اینترنتی کالا و خدمات ام آی ام برند
22- خدمات APi
23- خدمات پزشکی و درمانی
24- خدمات کارآفرینی و تخصصی
25- خدمات کسب و کارها
26- خدمات بازرگانی یونیورسال و بین المللی M.i.M با صدور محصولات و خدمات دانش بنیان ایرانی
و انواع خدمات ارزشمند و متنوع دیگر...

همچنین موارد مشابه بسیار ارزشمند دیگری از طیف گسترده خدمات که در همین راستا و همسو با اهداف متعالی و پویای ما هستند به زودی معرفی گردیده و در آینده ای نزدیک به اجرا در خواهند آمد ، کلیه این خدمات و نوآوریها دربرگیرنده و پوشش دهنده ی :

1)- تآمین نیاز اقشار مختلف عموم بخصوص خانواده ها در سراسر کشور
2)- حمایت و پشتیبانی در طرحهایی متنوع در راستای کاهش هزینه های خانوار و و بالا رفتن توان خرید خانوار و کمک به برنامه و بودجه اکثریت شهروندان محترم در سراسر کشور
3)- ایجاد اشتغال زایی و ایجاد منبع درآمدی ایمن و مناسب برای آحاد جامعه ، بالاخص اقشار کم درآمد
4)- تحت حمایت قرار دادن خانم های خانه دار با رویکرد مشاغل خانگی
5)- تحت حمایت قرار دادن بنگاهها و موسسه های خیریه
6)- رونق بخشی کسب و کارها و اصناف و مشاغل در رسته های مختلف به هدف ایجاد تحول بازار
7)- ایجاد ارتباطی سالم و موفق و دو طرفه بین کسب و کارها ، تولید کننده ها ، فروشندگان با خریداران و مشتریان
8)- آشنا کردن مردم با دنیای دیجیتال و صنعت تجارت الکترونیک با اجرای طرحهای دانش بنیانی بومی
و بسیاری موارد دیگر ...
 
چشم انداز :

با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولیدات داخلی و ملی و کالای ایرانی و همچنین رونق تولید و اشتغال , اقدام و عمل میکنیم و پیرو آن با توجه به بکارگیری منابع انسانی و دانش آموختگان همکار ما در همه حوزه های علمی و تخصصی، ما برآنیم تا با اراده و روحیه و پشتکاری قدرتمند در سایه توانمندی جوانان غیور این مرز و بوم در بستر طرح های علمی و دانش بنیان ، پای فراتر نهاده و با ارائه خدماتی نوین و درخور توجه تولیدات داخلی و ملی ، با اتکا به خداوند متعال و افتخار به توانمندی هایمان امکان بسط و گسترش و صدور این خدمات ارزنده را به آنسوی مرزهای ایران اسلامی فراهم آورده و به طبع موجب '' ارزآوری مطلوب'' در مقیاسی وسیع برای کشور عزیز اسلامی مان باشیم.

ما در بخش ارایه خدمات ایرانی با تلاشی مضاعف ، در راستای نیل به اهداف مقدسمان ، با ایمانی راسخ و باوری خلل ناپذیر و گامهایی استوار پای در مسیر رشد موفقیت و تعالی نهاده ایم.

در پایان : ما نهایت سعی و تلاش خود را انجام میدهیم تا در مرحله عمل بتوانیم قدمهای موثری در جهت توسعه و پیشرفت کسب و کارها و مشاغل جامعه و رونق بخشی بازار سنتی و اقتصادی کشور عزیزمان در بخش خدمات برداریم و امیدواریم به یاری خداوند بزرگ ، بتوانیم در مسیری صحیح در عمل خدمتگزار مفید و لایقی برای تولیدکنندگان و مشتریان و مصرف کنندگان در حوزه خدمات باشیم.
 
به امید جامعه ای سرشار از رفاه و آرامش برای آحاد ایرانیان
یکی از اهداف اصلی دیگر ما در ام آی ام برند ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی کسب و کارها و ایده پردازی و اختراعات تولید داخلی با تکیه بر دانش و نبوغ نیروی جوان ایرانی می باشد.